Kto z nas nie chce mieć prostych zębów?

Dobry dentysta nie tylko poleci preparaty wybielające zęby w łagodny sposób, ale także jeśli będzie taka potrzeba, poleci sprawdzonego ortodontę, który odpowie na pytania na temat wskazań i używania aparatu ortodontycznego.

Kto z nas nie chce mieć prostych zębów?


Autor zdjęcia: Southside Images

Jeżeli chcesz naprawdę nawiązać dobre relacje ze swoim dorastającym dzieckiem, lub dla niego przyjacielem. Spytaj o to, czego chce, na co ma niekiedy ochotę, na czym mu zależy, czy czegoś się boi etc. Nieraz możesz się bardzo zdziwić odpowiedzią, jaką otrzymasz.

Łagodnie albo ostro?

Próby wyjścia naprzeciw jego wymaganiom wielokrotnie mogą skończyć się awanturą, jeśli nie wgryziesz się w jego realne potrzeby oraz nie spróbujesz być najzwyczajniej w świecie przyjacielem, zamiast odgrywać rolę srogiego rodzica. Relacje partnerskie młodzież ceni sobie najbardziej, gdyż w ich wieku to właśnie przyjaźń stanowi największą wartość.

Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka, na pewno bardzo dobrze wiesz jak niezwykle trudny jest to okres w jego rozwoju. Bunty, ciągłe niezadowolenie, pyskowanie, przekleństwa, coraz odważniejsze słownictwo i ciągłe pretensje o wszystko oraz do wszystkich. Można zwariować, czyż nie?